Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is ilyen szarul működik...

Másnak is ilyen szarul működik a teszveszen az eladás?

Figyelt kérdés

Szépen sorban töltögetem ki, erre mikor odaérek, hogy képet választok, akkor amikor beteszi a képet, azzal a lendülettel kitörli, amit a termékleírásba beírtam. És mindig ezt csinálja.


Aztán most meg csak az ajánlott levelet jelöltem be lehetőségnek, kitöltöttem, hogy 390 Ft és nem enged tovább lépni, mert kiírja, hogy a kiválasztott opcióhoz írjam be, a szállítási költséget. Hát beírtam, hogy 390 mit akar még? Ez ilyen szar? Én ki is léptem, van valami olyan ami normálisan működik, nem ilyen igénytelen egyszerű hibákkal?


2010. febr. 4. 16:44
 1/4 anonim válasza:

A teszvesz tényleg elég ratyi lett!A képes sztori nálam nem volt,viszont az opciónál volt hogy a mellette levőbe írtam az összeget,mert elég hülyén szerkeztették meg!

Sajnos az eladás is elég nehézkes,inkább a vaterát javaslom!

2010. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekem rendesen működik, nem törli ki a beállításokat képfeltöltésnél :S

az meg, h nem töltötted ki a szállítási árát, lehet hogy többet jelöltél be módnak, és csak egyhelyre írtál összeget

2010. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
személyes átadást, meg ajánlott levelet jelöltem be. A személyeshez nem is enged semmit írni, az ajánlotthoz meg beírtam, hogy 390. Persze ahányszor visszadob, annyiszor megy el a termék leírás is. Ez egy szar... :( Egy csomó mindent felraktam volna, erre tessék.
2010. febr. 4. 16:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Múltkor egy ideig meg lengyelül jött be. Hiába teszvesz.hu-t írtam. Na mindegy, megnézem magamnak ezt a vaterát. Köszi!
2010. febr. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!