Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha én a youtube videóimban...

Ha én a youtube videóimban maszkot hordok, abból lehet valamiféle baj?

Figyelt kérdés

Teljesen normális témákkal foglalkoznék (játékok, animék, filmek), de a videóimban maszkot hordanék, és konkrétan egy olyat ami egy bizonyos filmben, az egyik szereplőn volt látható.


Mivel a youtube manapság elég kiszámíthatatlan, ezért kérdezem, hogy szabályos az ilyen? Nem fogja a youtube valamiféle, idióta, nyakatekert oknál fogva e miatt törölni a videóimat?


FONTOS!



2015. jan. 2. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétlem. De teszel egy próbát, azt kiderül.
2015. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem hiszem, lásd:freddyD.
2015. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit ábrázol a maszk. Ha pl. horogkeresztek borítják, akkor elképzelhető, hogy valamikor valaki bele fog kötni akár jogi úton is. De ha csak egy ártatlan dolog, pl. bohóc álarc, vagy ilyesmi, az senkit nem fog érdekelni.
2015. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3


Efféle rossz jelek nincsenek a maszkon.

Egy kemény anyagból lévő, fémszerű maszkról van szó, amit egy filmben, egy gonosz karakter hordott.

2015. jan. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!