Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új magyar közösségi oldal...

Az új magyar közösségi oldal elvileg jan.1-jén indul, Várady Zsolt többször beharangozta. Elindult? Mi a neve?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 03:38
 1/8 soccerway ***** válasza:
kimondtá hogy megint lesz iwiw, kimondtááá?
2015. jan. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem IWIW. Nem aktív az iwiw.hu oldal ma sem.
2015. jan. 3. 07:50
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ismerem, de ez augusztustól van, úgyhogy szerintem ez nem az.
2015. jan. 3. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez tudom hogy nem a politikai rovat de sok köze van a jövőbeli politizálásnak a számtech-hez.

A mostani kormány nem kell a régi még amúgy sem maradt a jobbik akit sokan nem szeretnének.A tüntetők csak tüntetnek igazi cél nélkül apró szalmalángokba kapaszkodva na ezt az erőt próbálják megfogni.A jövőben alakulnak közösségi oldalak külföldi pénzekből amihez magyar mivoltából egyre többen csatlakoznak és elhiszik hogy ezt MI így akarjuk.Az USA nem titkolja hogy kormányt fog csinálni nálunk mint ahogy ezt megtette számos országban-pénz van közösségi oldalak lesznek és eszmét majd gyártanak hozzá.Te is egy ilyen oldalt keresel nem kell sokáig várnod lesz több is.

2015. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem indult még el, Zsolt a pár nappal ezelőtti tüntetésen elmondta, hogy tesztfázisban van, és hónap végére tervezik a beindítását, elnézést kért, hogy csúsznak.
2015. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

És a neve sem publikus még?

Azt gondoltam, a tesztelés valódi felhasználókkal lesz már, élesben.

2015. jan. 6. 09:32
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom sajnos az oldal címét. A tesztelésnél igyekeznek kiszűrni a hibákat, szerintem ha ráengednének többszáz embert az oldalra ilyen fázisban, az totál szétesne.


Az utolsónak: tudom, hogy direkt cukkolsz itt, de remélem, hogy „bérkommentelő” vagy csak, mert épeszű ember nem hiheti, hogy ez a kormány felnőtt emberekhez méltón, átgondoltan és jó szándékkal csinál bármit is. Sajnos magam (és jó pár, a közszférában dolgozó barátom) tapasztalatai alapján jobb lenne, ha nem hagynánk őket tovább „dolgozni”, ugyanis csak kárt okoznak, bárhol bármit tesznek.

Vagy félreértettelek, és arra gondolsz, hogy „el kéne őket küldeni dolgozni végre”, hogy megtudják, milyen is az? :)

2015. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!