Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sony Vegas: mibe rendereljek...

Sony Vegas: mibe rendereljek YouTube-ra?

Figyelt kérdés

Kicsit unom már, hogy egy tökéletes minőségű full hd videót elkészítek, lerenderelem tökéletes minőségben, feltöltöm youtube-ra és fele olyan szép nem lesz. Olyan lesz mint egy sima 480-as videó. Próbáltam már mindenféle módon renderelni, néztem videókat arról, hogy hogyan ajánlott, de feltöltés után mindig lebutítják. Gondolkoztam már azon, hogy lehet, hogy a youtube direkt csinálja, hiszen nincs sok feliratkozóm vagy nézőm.

Ti miben rendereltek, hogy jó lesz a minőség?



2015. jan. 3. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet nálam is. Több videószerkesztőt is kipróbáltam már, és rájöttem, hogy nem ezen múlik. a drágalátos YouTube cseszi el a felvételeket a konvertálással.

Már majd megőszültem kínomban én is amikor a tűéles videó feltöltve nem úgy néz ki.

Próbáltam Sony Vegas-t , PowerDirectort stb. A végeredmény mindegyiknél ugyan az. Ez van. Én már belenyugodtam.

Nem hinném, hogy van köze a nézettségnek ehhez. Nekem közel ezer feliratkozóm, és majd' 200 videóm van, és ez a helyzet. :)

Megszoksz, vagy megszöksz. :)

2015. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a bit ratet feljebb kell venni
2015. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mondod ?
2015. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
h264
2015. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez a minőség amit linkelek szerintetek elfogadható?


https://www.youtube.com/watch?v=rEsaaK7k3fU


A tag Motion 5 és Final Cut progit használ. A beállításokról viszont nem tudok semmit. Pedig ott lehet a hiba szerintem.

De már láttam 4K-s videót is youtube-on. Lehet, hogy ők fizetnének valami prémium tagságot?

2015. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!