Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg az ncore-ban az elite...

Tényleg az ncore-ban az elite ranggal korlátlanul tölthetek seedelés nélkül?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ismerőstől egy elite rangban lévő felhasználónevet és jelszót. Azt mondta hogy mivel elite rangban van a felhasználónév ezért bátran tölthetek bármit seedelés nélkül.
2015. jan. 4. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nem hiszed olvasd el a wiki-t.
2015. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elite

A havonta elkövethető hit'n'runjainak száma : korlátlan


Na, akkor szerinted? El kellene olvasni a szabályzatot mielőtt töltögetni kezdesz.

2015. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

De ez meg megint marhára ellentoldásos szabály. :D


Megmondom miért: "Elite" rangot az kap, aki benne van az első 50 000 felhasználó közt. Ezeket a helyezéseket, meg a seed -ben töltött idő és a felötlött adatmennyiség alapján számolják ki (van erre valami képlet is a WiKi -ben). Aki elveszti a helyezését, vagyis 50 000 felett lesz, megint csak "Tag" rangot kap a hónap végén.

Szóval ha már úgyis aktívan seed -elni kell, hogy benne maradj az 50 000 -be, akkor már tök mindegy ha futtatsz normálisan minden torrentet a szabályok szerint, és nem követez el Hit'n'Run -t.

2015. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Akkor az hogy lehet? Én sose seedelek, meg többen vagyunk ezen a felhasználónév alatt akik szintén nem seedelnek, mégis mindig elite rangba vagyunk
2015. jan. 4. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
majd egyszer nem lesztek elitek nem figyeltek és a kövi hónap végére bukjátok az accot :)
2015. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. hát már 2 éve nem vesztettük el, de vajon miért? mondjuk 7 éves az fiók :)
2015. jan. 4. 14:33
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Akkor ez valami "csókos" account lehet.

Egyébként meg k.*rvára nagy gyökérség, hogy nem seed -eltek vissza. Ha mindenki ilyen cigó módon fogná fel, mint ti, minden torrent oldal használhatatlan lenne. Remélem előbb utóbb törölnek titeket, nincs szükség élősködőkre...

2015. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen fiókot használtam, az exem csinálta, azt mondta sokan használják, hagyjam a visszatöltést. Aztán két hónapja már nem férünk bele az 50ezerbe, így nem vagyunk elitek. És hiába seedelek én becsülettel, ahogy tettem eddig is, ha a másik 99 szarik rá. Szóval most nagyon gondolkodom, hogy egy másik fiókot csinálok csak magamnak, és azt csak én használom. Bár kicsit félek a kliensváltástól, de hátha sikerül.
2015. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!