Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyes hálózatokon nem tudok...

Egyes hálózatokon nem tudok online játékokkal játszani. Miért?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, és nem tudom miért, de ha itt vagyok nem tudok multiplayer játékokkal játszani, azt írják ki nem sikerült csatlakozni a szerverhez próbáljam meg újra.

Otthon egyből sikerül minden és gond nélkül tudok neten játszani.

Hogyan lehetne orvosolni ez ta problémát? Mi lehet az oka, hogy nem tudok online játékokkal játszani?



2015. jan. 4. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magyar szerverekhez akarsz csatlakozni, az lehet a távolság miatt is. Az USA-ból nyílván nagyobb hálózati késleltetéssel éred el az itthoni gépeket, ezért sok szerver tulaj nem enged be a játékokba a túl magas ping miatt. Előfordulhat még, hogy az ottani szolgáltatód vezetett be valamiféle korlátozást a játékok elérést tekintve.
2015. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Valószínűleg mert router mögött vagy, és le van tiltva ez a lehetőség és/vagy nincsenek átirányítva szükséges portok. Ehhez hozzá kéne férni a router webes felületéjez, de valószínűleg erre nem lesz lehetőséged.


Megpróbálhatod a Hamachi vagy a Tunngle programokat. Elvileg ezekkel meg lehet kerülni a dolgot.

2015. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hamachival wagy toungellel, hogyan csatlakozhatok egy mmorpg játék szerveréhez?
2015. jan. 6. 14:08
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Már olyan régen nem kellett ilyeneket használnom, hogy elfelejtettem. A youtube -on biztos találsz tutorial videókat.
2015. jan. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!