Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki a neten rendelt a...

Ha valaki a neten rendelt a nevemben évekkel ezelőtt elo-s tananyagot, és most,5 év után rajtam akarják behajtani, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi, nem írtál alá gondolom semmit te személyesen szóval bizonyítsák be, hogy te voltál.
2010. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Behajtó cég hívott fel, hogy jogi lépéseket tesznek.

Ha levelet kapok tőlük, hogy reagáljak?

Nyilván amikor hívtak, nem tagadtam le, ki vagyok, mivel nincs rá okom, hogy titkolódzak, simán felvettem a rejtett számot és egy hárpia tök bunkón beszélt velem.

Mire számítsak?

2010. febr. 5. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:

hát figy ha te nem irtál alá semmit :$

és tudod bizonyítani vhogy h nem te rendelted nincs nálad.

ez kicsit húzós lesz

mert elakarják vinni a cuccaidat

tv gép

vagy bíróságra viszik a dolgot.

2010. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne vedd át a leveleket amiket küldenek, ez az egyik.

A másik hogy menj be a bíróságra és te is panaszold be őket, így nekik kell majd bizonyítani az igazukat. Persze mindenekelőtt a bíróságon kérj költségmentesítést hogy ne a te zsebedet terhelje az idiótaságuk.

2010. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jóég, nekem nincs időm ilyesmire, utazgathatok fel Pestre, két ici pici gyerekkel, ilyen gondot tenni rám...uis elég ritka nevem van, könnyen elértek, mivel az akkori számom van még mindig meg, szóval nyilván vki ismerős lehetett, rohadjon meg...

ha meg nekiállok kifizetni, amit eszem ágában sincs, akkor olyan, mintha tényleg én rendeltem volna...

na most mit tegyek.

bíróságra menjek ellenük?

más megoldás?

de most tényleg, hát hogy a frászba bizonyítsak??? lehetetlen.

nem írtam alá semmit természetesen, mivel nem én rendeltem...

2010. febr. 5. 13:32
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és azt mondták, hogy 5 éves késedelmi kamatot kell fizetnem az alapktg-ekre és jogi lépések esetén engem terhel minden ktg...
2010. febr. 5. 13:42
 7/11 A kérdező kommentje:
és ha nem veszem át a leveleket, akkor nem fognak kijönni? vagy mi lesz? valaki erre is tudna nekem válaszolni???
2010. febr. 5. 13:42
 8/11 A kérdező kommentje:

És nem kerülhetek bar-listára, ha nem fizetem be?

Szerintem simán, nem???

help!!!

2010. febr. 5. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Az 5 év alatt egyszer sem kaptál levelet hogy fizess a szolgáltatásért? Semmi előzménye nem volt ennek a dolognak egészen mostanáig?
2010. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg itt segítséget kérni még, hátha:

[link] (eÜgyvéd menü)

[link]

2010. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!