Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha elfelejtettem a mail cimem...

Ha elfelejtettem a mail cimem jelszavat es a segedkerdest sem tudom hogy fogok tudni bemenni a maieimbe? Vagy vmi program amivel megtudhatnam?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Akkor annyi esélyed van mint sünek a négsávos autópályán. Vagyis nem sok. Legfeljebb próbálkozhatsz, hátha eszedbejut.
2008. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Segitsen vki feltőrni a jelszavam, nagyon fontos lenne,mert van vmi fontos adat a mailembe amire nagy szuksegem van es nem tudom mar megszerezni
2008. aug. 19. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
igy jártál. azért van a biztonsági kérdés, hogy ha elfejted a jelszavadat, még hozzá tudj férni. ha azt sem tudod, akkor ilyen alapon bárki kaphatna hozzáférést az emailedhez.
2008. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzem, hogy ez csak valami kis hülye ürügy, hogy a barátod/barátnőd e-mailcímébe belenézz^^ ami nem mellesleg valószínű, hogy hotmailes, hogy még az MSN be is be tudj kukkantani^^
2008. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi urugy, nem erdekel a baratnom jelszava,ilyent sose tennek, csak a sajatom kellene de nagyon, na de ha nem lehet hat nem lehet
2008. aug. 19. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy lehet, de honnan tudja bárki is hogy nem más ellen akarod felhasználni? :)
2008. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!