Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most regisztráltam nem rég...

Most regisztráltam nem rég nCoron És le tiltotak 3 napra mert nem meg felelö az arány nah szóval mindenki azt mondja hogy legyek 48 órás seedbe és elég az, de volt mikor 1 hétig is hagytam a seedet több fájlnál is és akor is letiltott. Mért van ez?

Figyelt kérdés

#1 hét #nCore #48 Seed
2015. jan. 6. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ha rámész a feltöltés és a helyezés mellett található aktivitásra, akkor ott írja hogy mit és meddig kell még seedelned
2015. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a korrekt ha teljesen ott hagynád seedbe, és nem is szednéd ki onnan. Alapvető etikett.
2015. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Meg érdemes azt a kliens programot használnod amit az oldal ír, verziószám is stimmeljen. Ha mást használsz vagy a verzió szám is más akkor előfordulhatnak hibák.
2015. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy volt ahogy leírtad akkor te valami kamu ncore oldalon vagy.
2015. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is gyanús hogy kamu ncoreon van. Be tudod linkelni az oldal címét?
2015. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ncore-on arány sincsen hinnye!
2015. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az 1 hét alatt volt összesen 48 órát bekapcsolva a géped, futott a torrent program és volt internetkapcsolat?
2015. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló hoz szolnék elöször is köszönöm mutat mindent amire kiváncsi voltam.DE egy pár fájl-nál azt írja hogy stopped az mit jelent ?
2015. jan. 6. 18:55
 9/19 anonim ***** válasza:
le vannak állítva, tehát nem megy a seed
2015. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azokra a fjlokra konkrétan filmekre írja amelyet le töröltem a gépemröl mi után meg néztem.

Lehetséges hogy ez a baj?

Ha igen hogyan tidom újra seedelni anélkül hogy el kezdené a letöltést ?

A tobbi válaszolonak:LInket nem enged küldeni mert azt írja hogy sértheti a harmadik személyt és nem tehtetem közé . Valami ilyesmi

2015. jan. 6. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!