Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert irja ki a tabletom...

Miert irja ki a tabletom amikor a fecebookot akarom megnyitni, hogy nem sikerult biztonsagosan csatlakozni?

Figyelt kérdés
Ha ugyanakkor a szamitogeprol vagy a telefonomrol megyek fel, semmi problema nincs. Minden mast gond nelkul tudok hasznalni. Erre meg meg nem talaltam mas megoldast, csak hogy visszallitom az eredeti beallitasokat, de akkor meg minden amit addig mentettem torlodik. Nem allandoan csinalja ezt, de olyan hetente egyszer biztosan elofordul. Valakinek valami otlete? Koszi!
2015. jan. 10. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elofordul ez,ellenorizd a datum beallitasod.(es az idot is)
2015. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel egyaltalan nem ertek a szamitastechnikahoz, meg azt sem tudom eldonteni, hogy ez valos vagy troll valasz :-) de ha valos, megis mit ellenorizzek rajta?
2015. jan. 10. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello.Nem Trollkodtam :O :D

Nekem is volt ilyen problémám.

Ha nem jön be normálisan,akkor nyisd meg a beállításokat

alul idő,és dátum,és nézd meg,hogy jól e van beállítva.

2015. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!