Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van rengeteg reklám,...

Mitől van rengeteg reklám, felugró ablak az adblock ellenére is?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az adblockot,hogy ne legyenek reklámok,de mostanában mindig ha rákattintok valamire,akármire,bead egy felugró ablakot,még ha neten félrekattintok akkor is.Nem szoktam megvárni mit ad be,csak kilépek,nagyon idegesítő,hogy minden kétszer tovább tart,mert először mindig ezt a szart kell kixelnem.Meg mindenhol ilyen piros zöld rezgő ablak van hogy új üzenetem van meg nyertem valamit hülyeség angolul.néha 4 is egymás mellett. Van adblockom,csináltam vírusirtást,nem talált semmit.Felugrott egyszer egy iylen ablak,hogy nagyon lassú a gépem,tisztítsam meg különben összeomlik,de azt nem mertem letölteni,ami programot ajánlott,mert úgy gondoltam,hogy akkor vírus okozza az egész lassúságot,és ezért jön be ez a program,de mint mondtam,ekkor csináltam vírusirtást a gépemen,és semmi nem volt.Akkor meg mi ez? válaszokat nagyon köszönöm!

2015. jan. 12. 12:21
 1/10 T/Z ***** válasza:

SuperAntiSpyware

MalwarebytesAntiMalware

Spybot Search & Destroy


Ezt a hármas kombót szedd le, és futtasd le őket.

2015. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy ezek mire jók? nem értek az ilyenekhez,és erről a 3ról még nem is hallottam,pláne nem egyszerre :D meg hogy akkor ha ezeket ajánlod,mi lehet a gond?
2015. jan. 12. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Pont az ellen vannak amik ugrálnak sött a police virust sem engedik be de ha bent van akkor kilehet iktatni velük


konyha nyelven ,de fogadjunk hogy firefoxot vagy chromet használsz ?


Én operát és semmi bajuk

2015. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
chrome-ot használok. de eddig nem volt iylen baj vele sosem...azért gyanakodtam vírusra...köszi a válaszokat!
2015. jan. 12. 12:33
 5/10 T/Z ***** válasza:

Miután lefuttattad őket, kapcsold ki, h ne induljanak el legközelebb, mivel nincs szükség rájuk, felesleges futniuk folyton.



A kéretlen reklámokat okozó alkalmazásokat keresik meg, és törlik. Nálad is valami ilyen van fent, és ez dobálja fel a reklámablakokat.

2015. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a super anti spyware program rosszindulatú,ezért a chrome letiltotta. asszem nem fog ez nekem összejönni :D
2015. jan. 12. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Töröld a chromet és rakjál fel régebbi verziót


Amit Z/Z mondott azokat meg csináld meg és nem lesz baj

2015. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 T/Z ***** válasza:

Hát erre nem tudom mit mondjak, a CCleanerre is van amelyik vírusirtó bejelez (igaz, azok inkább a vele együtt települő állandó védelem, ill. toolbar modult jelzik).



Kedves kérdező!


Informatikus szakmai fórumokon évek óta ezt a három programocskát ajánlják, mint "legjobb" kéretlen reklám keresők.

Van még persze jópár féle n+1-edik megoldás is, de ez a három egymás után lefuttatva általában beválik.

Nem tudom, a Chrome miért jelzett be, talán valami bővítmény beleette magát a Chormeba, és érzi a vesztét, és az jelzett?


Ha nem itt, hanem egy szakmai oldal megfelelő topicjában kérsz segítséget (Prohardver, HWSW, Ipon), ott is ezt a 3 programot fogják ajánlani.

2015. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
leszedtem a malware-t egyedül(csak arra nem jelzett)törölt 8 féle programot,még nem találkoztam azóta ezekkel a hirdetésekkel,lehet hogy magában is beválik.(?) köszönöm szépen a segítséget,ha lesz még gond,akkor valamelyik topikba is írok,amiket írtál.
2015. jan. 12. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában magában is beválik. (Ezt a típusú adware-t elég hatékonyan kiírtja. Ezért szoktam én csak ezt javasolni ennél a problémánál. A többi is hasznos persze...)


Egyébként ne lepődj meg, hogy hatástalan az adblock. Sajnos (más kérdéseknél) gyakran látom, hogy a sok kutyaütő reklámmentesítésre az adblockot javasolja. Az egyiknek sem jut el a tudatáig, hogy nem normál reklámokról van szó sokszor (pl facebooknál és google-nál felugró ablakok). Mindig mérlegelni kell:

-normálisan működik? ha igen: adblock-al eltávolíthatók a hirdetések

-abnormálisan sok hirdetés van szokatlan helyeken? kártevőről van szó, amit le KELL irtani

2015. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!