Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen wifi routert ajánlotok...

Milyen wifi routert ajánlotok 50-100 méter távolságba, mondjuk az adó és a vevő között van még 2db 15cm vastag téglafal?

Figyelt kérdés
A mostani tenda w309r viszi a 70 métert a kettő fallal, de ez egy megbízhatatlan f*s, sokszor nem kapcsolódik a netre, a gép sem kapcsolódik hozzá stb.

2015. jan. 12. 15:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Asus rt n18u viszi ezt a távot, nagyobb antennával?
2015. jan. 12. 15:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából ez már bármely wi-fi routernek nagy falat lenne, kábelezzetek, vagy ha az nem megoldható, féltávnál használjatok repeatert.
2015. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kintre kéne rakni a router, ezért kültéri kütyü kell!. Mint pl. ez: [link]
2015. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja is én szeretem is be ilyet nem jobb a hatótávja az asusnál, de cserébe kint is megállja a helyét+ nem kell a wi-fi-nek 2 falon keresztül mennie.
2015. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jól értem, az Asus rt n18u nak jobb a ha távolság?!
2015. jan. 12. 21:59
 6/12 A kérdező kommentje:
*hatótávja
2015. jan. 12. 22:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tenda wifim van és egyántalán nem fos,nem is megbízhatatlan! Ha hülye vagy beállítani akkor sajnálom,de gondolkoztál már csatorna váltáson,ugyan is nagy eséllyel a szomszéd wifije is ugyan azt a csatornát használja,ekkor képesek össze akadni és megszakad a wifi jel közted és a router között,főleg ilyen nagy távolságban! Vagy próbáld meg frissíteni,nekem más wifim van de már frissítettem másnap így nekem speciel jobb lett. Nem kell mindent kidobni,így is örülhetsz inkább hogy ellát odáig ugyan is EU-s szabályozás van hogy max 100mW
2015. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Viszont én is inkább kültéri wifit ajánlok,otthon gondolom van fúró,kimész felrakod és máris lesz wifid 15km-ig is.
2015. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló csak mondom, hogy firmware frissítés után még be sem engedett lépni a routerba, az admin, adminnal, felületek Pestre, ott csinálták meg a másik problémám ők sem tudták megoldási!
2015. jan. 15. 14:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, a telefon javítja azt amit a legnagyobb valószínűség írok!
2015. jan. 15. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!