Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnet automatikus bekapcsoa...

Mobilnet automatikus bekapcsoalsa mikor nincs Wifi halozat?

Figyelt kérdés
Van egy Galaxy S4 okostelefonom es a problemam az h mikor nincs elerheto wifi halozat automatikusan kapcsol be a mobil internet. Nekem nincs ra szuksegem es csak a szamlam noveli a folyamatos internet kapcsolatta tehat hogyan tudnam ezt kikapcsolni hogy ne csatlakozzon automatikusan a mobilnetre? (mar sokat kerestem a beallitasok kozt de nem talaltam)

2015. jan. 13. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nos,mivel az enyém nem olyan mint a tied,így csak tippelni tudok,de hátha nálad is ugyanígy van.

Beállitások>Internetmegosztás és Hálozatok>Mobilhálozatok>Adatkapcsolat engedélyezve,szedd ki a pipát,ha bent van.

Remélem tudtam segíteni.

2015. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha mar bekapcsolt a mobilnet ki tudom kapcsolni, azzal nincs gondom csak csupan nem akarom h automatikusan mikor en nem hasznalom az internetet be legyen kapcsolva
2015. jan. 13. 11:28
 4/8 A kérdező kommentje:
hiaba kapcsolom ki par pillanat mulva vissza is kapcsol ha nincs wifi halozatra kapcsolodva
2015. jan. 13. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne akkor, ha nem a telefonon kapcsolnád ki, hanem a szolgáltatódnál? Telekom: "-netstart" a 1430-ra. Ilyenkor mindegy mi van beállítva a telefonon, semmibe sem fog kerülni az egész.
2015. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azzal csak az a gond h szeretnem meg hasznalni neha a mobilnetet mikor nincs mas lehetosegem, csak nem szeretnem h flyamatosan be legyen kapcsolva
2015. jan. 13. 11:58
 7/8 anonim válasza:
egyszer az enyém is volt így, valami vírus. Én csináltam egy gyári beállítás visszaállítást, és no problemo utána :D
2015. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező...

Vettél egy okostelefont, amihez marhára nem értesz. :D

Jópénzért elmondom mit kell..

Nahjó, legyen gyereknapod..

Beállitások, továbbiak, mobilhálozatok..Adatkapcolat..

Ugye nem is volt nehéz? :) Könyvét se olvastad el..

Ülj le, egyes. :)

Pipa mehet...

2015. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!