Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez a weboldal ér...

Szerintetek ez a weboldal ér valamit a spamok ellen? Vagy becsapás?

Figyelt kérdés
Az oldal link: [link]

2015. jan. 13. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert van saját weboldalad, és sok robot posztol a fórumba?
2015. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egészen. Az egyik fórum profilomra gondoltam ezt beilleszteni, csak nem tudom, hogy ez igaz-e, vagy kamu; egyáltalán ér-e valamit.
2015. jan. 13. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyha adott fórumra uszítják, akkor URL alapján szűr és nem megy ki külön oldalra. Ha csak úgy magában vándorol, akkor esetleg, de kézzel úgyis hamar feketelistára teszik, és 1 mozdulattal törölnek minden onnan összeszedett címet.


Az ilyen botok ellen az egyetlen hatékony védelem, ha nem teszed ki az emailcímedet. Esetleg ha muszáj, akkor:

1. Rakd ki képként. Írd be Paintben, mentsd el, töltsd fel.

2. Írj bele egyéb karaktereket. bela KUKAC nagy PONT hu, például elég hatékony, hiszen ha szűrnek is ilyenre akkor is angolul.

2015. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. És ha csak úgy ezt kiteszem, mert elfér, akkor az jó azért, nem? Vagy semmi értelme? Amúgy szerinted konkrétan ez az oldal ér valamit ami a linken van??
2015. jan. 13. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!