Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » OTP direkt belépésnél 5...

OTP direkt belépésnél 5 percen túl kapom meg az sms-t, így nem tudok belépni. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Többedszerre fordul elő, hogy be akarok lépni, de a bejelentkezéshez szükséges sms-t időn túl kapom meg, ezért nem tudok belépni. Miért lehet? Mit lehet tenni?

(5 percen belül be kellene lépni, de csak 10 perc múlva vagy még hosszabb idő múlva kapok sms-t. Van térerőm.)



2015. jan. 14. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató?
2015. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha mobilszolgáltatóra gondolsz, Telenor.
2015. jan. 14. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Telefon típusa? Nem ZTE véletlenül? :)
2015. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, és gondolom néha azért be tudsz lépni, általában mikor nem kapsz időben sms-t? gondolom valami hálózati túlterhelés lehet.


Egyébként én sosem tapasztaltam ilyet, pedig szoktam fellépni mindenféle napszakban, OTP-be ugyanúgy telenor.

2015. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én T-Mobile-os vagyok, de a leghosszabb idő, ami az SMS megérkezéséig előfordult, eddig 1 perc volt. Általában 5-10 másodpercen belül küldi a rendszer.

Milyen gyakran fordul elő? Mert ha mondjuk havonta kétszer, akkor arra még azt mondom, hogy belefér. Az ő rendszerük is lehet túlterhelt.

De ha mondjuk tízből 9-szer ezt csinálja állandóan, na, ott már utána kéne nézni a problémának.

2015. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Korábbi években nem volt gond. Utoljára talán nyáron léptem be. Most egy hónapon belül 4-5-ször. Ebből kétszer nem tudtam belépni az sms miatt. Most 20 perc múlva érkezett meg.

Samsung Galaxy Minim van. Kicsit lehet, hogy teli van a memóriája. Erre még nem gondoltam.

2015. jan. 14. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!