Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet Security visszafogja...

Internet Security visszafogja a Diginet letöltést. (Sokat fajtát kipróbáltam) Tiszta telepítésnél - vírusirtó nélkül - megvan a max. Sebesség. RAM bővítéssel orvosolható a probléma?

Figyelt kérdés

5 GB RAM - 80% körül terhelve ha van fent védelem

Win 8.1

X4 AMD



2015. jan. 15. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik Internet Security? Kábeles netem van néhány hete, azelőtt mobilnetet használtam. Eset Smart Security8 (fizetős) van a gépemen régóta, semmiféle lassulást nem tapasztaltam. Igaz, a régi telefonkábel bekötést cserélték és wifi-routert hoztak (T-Com).

Tűzfalas védelmeknél be kell állítani ennek a tűzfalát és le kell tiltani a Windows-ét. Engedélyezni kell azokat a programokat, amelyek netesek, pl. a böngészők, levelezők stb.

2015. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alapból a Norton360 volt fent de kipróbáltam többek között az Eset8-at is.+ pl. Kasperky-t, Bitdefender-t, AVG-t, Norton 2015-öt is.

Ezek közül azt hiszem mindegyik magától is kilövi a Windows tűzfalát.Legkevésbé az AVG terheli a RAM-ot, de így is "csak" 320 Mbps-al tölt le.(Új kábelt húzott be nálam is a Digi).Szóval elég speckó a téma az 500-as NET miatt.A 100 Mbps-es letöltési sebességnél nem volt semmi gondom.

Köszi szépen a válaszod!

2015. jan. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!