Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges hogy a routernek...

Bolha2006 kérdése:

Lehetséges hogy a routernek van baja?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: van egy Tenda routerem, és újabban azt a remek játékot játssza, hogy wi-fi-t ad, tehát a laptopokon, telefonokon, tv-n van internet, viszont az asztali gépen nincs (az asztali gép kábellel van hozzá kötve). Abból gondolom, hogy hátha a router a ludas, mert ha kihúzom az asztaliból a kábelt és bedugom a laposba akkor ha kikapcsolom a wifit a laposon akkor nincs ezen sem internet csak kis sárga háromszög a maga felkiáltó jelével, de ha egyenesen a modemből dugom be a gépbe akkor van kábellel is net (pontosabban akkor értelemszerűen csak úgy van). Ami még előfordult hogy amikor rámentem a hibaelhárításra akkor írt olyan hibát hogy nem tudja megújítani az IP címet (vagy lekérni már magam sem tudom). Szóval esetleg tipp vagy ötlet, hogy mi lehet a gond?

2015. jan. 15. 11:01
 1/1 Nagybetthi válasza:
Szerintem a routernek nincs semmi baja... a géppel van vmi hiba. nekünk is ien problémánk volt, tenda routerünk van nekünk is, ugyanugy van mindenen wifi, csk az asztalin nem... javaslom h a gépet nézessétek meg vmi szakemberrel, mi is ezt fogjuk tenni.. nekünk is kiirt az IP cimmel kapcsolatban vmi hülyeségeket, de egy a lényeg, a routernek nincs bja, csk a géppel...
2015. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!