Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Router problémákban...

Segítség! Router problémákban szenvedek? Zöld pacsi megy mindenkinek!

Figyelt kérdés

Adott egy asztali számítógép amire egy WR340G típusú router van csatlakoztatva.

Egy laptoppal,egy tablettel és egy másik asztali számítógéppel csatlakozunk rá egy házban.

Szokatlanul lassú lett mostanság az internetkapcsolat ezért szerettem volna egy reboot-ot csinálni 192.168.1.1 oldalon,de kér egy felhasználónevet és egy jelszavat.

Ide mit írjak be?

Próbáltam az admin-admin,admin jelszó nélkül és az admin password felállásokat,de sikertelen.

Segítsetek kérlek benneteket!



2015. jan. 15. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg a ha reseteled a routert, akkor visszaáll az eredeti felhasználóné-jelszó kombinációra.


És reménykedj hogy az az admin-admin... :)

2015. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És hogy hogy kell resetelni?


Van hátul egy kis lyuk, amin be kell dugni egy hosszú vékony valamit, amivel megnyomsz egy gombot. Ez lehet pl. egy gombostű, de a legjobb az az izé amit iPhone-hoz adnak a simkártya kiszedéséhez.

2015. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 miért.én? ***** válasza:
Ennek a routernek a "gyári" felhasználóneve és a jelszava is "admin". Reseteld.
2015. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na és,ha resetelem nem kellesz mindent újra kalibrálni vagy hasonló?csak a jelszavas védettséget tünteti el?
2015. jan. 15. 19:03
 5/7 miért.én? ***** válasza:
De. Minden védelmet újra be kell állítanod, a hálózat nevével egyetemben.
2015. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a router papírjai ott megtalálod a felhasználót és a jelszót némely routerek aljára is rá van írva az alapértelmezett jelszó a sorozatszám alatt.
2015. jan. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül reseteltem és beállítottam mindent újra.

Fényévekkel jobb,mint volt.

Ezer köszönet mindenkinek!

Mentek a zöld pacsik mindenhová.:)

2015. jan. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!