Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért változik magától a HDD...

Adrian0312 kérdése:

Miért változik magától a HDD foglalt területe?

Figyelt kérdés
1-2 napja észre vettem, hogy magától változik a HDD foglalt területe.. 1TB-ból most csak 84.5 GB szabad helyem van.. előtte volt 70 GB körül de akkor kb 90-re felszabadítottam a helyet.. másnap benyomtam a laptopot és látom, hogy csak 84.4.. most 84.5 ... mitől ugrál? mikor kinyomtam a laptopot akkor frissített a win7.. lehet attól van ? Vagy lehet más is rá van csatlakozva a gépre és attól ? Hogy tudok ennek utána járni ? Adatforgalom mozgást meg lehet nézni valahol ?
2015. jan. 16. 13:23
 1/6 A kérdező kommentje:
azt meg tudom nézni, hogy valaki rá van-e csatlakozva a routerra esetleg? Ha igen hogyan ?
2015. jan. 16. 13:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a böngésződ cache-el?
2015. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mire gondolsz.. :) hol tudok ennek utána nézni ? :)
2015. jan. 16. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le, telepítsd fel és futtasd le ezt a programot: itt egy datás link volt, ami miatt nem engedte elküldeni a hozzászólást.

Ez majd kitisztítja a fölösleges szemetet a gépedről.


Attól, hogy valaki lopja az internetedet, adatmozgás nem generálódik a HDD-den. Ettől függetlenül ezzel a programmal meg tudod nézni, hogy rá van-e valaki csatlakozva a hálózatotokra: [link]

2015. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt hogy mikor netezel és pl betölt facebookon egy képet akkor az lementődik a gépre, és mikor tisztítod akkor ezek eltűnnek pl törlöd a böngészési előzményeid...
2015. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) lehet újra kéne raknom a win-t.. olyan oldalt tudtok ahova fel tölthetek sok GB-nyi adatot majd később le?
2015. jan. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!