Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani az...

Hogy lehet beállítani az illesztőprogramot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettem egy új gépet, rajta windows 7 van. Amikor átraktam a netet a régi gépemről az újra (tehát a pattintós dugót), majd rámentem az explorerre az új gépen, nem kapcsolódott fel a netre, pedig a netünk jó, a régi gépen megy. Ugye az illesztőprogrammal van gond? És ha igen, hol és hogy lehet beállítani a windows 7-ben? Ha nem az a gond, akkor mit csináljak? (szerelőhöz is elvinném,de első körben megpróbálom ingyen, házilag megfejteni). Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2015. jan. 18. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alaplaphoz tartozó lemezről tedd fel a drivereket. Ha nincs ilyen, akkor rakd össze a régi gépedet nettel együtt, keress rá az új alaplapodra, töltsd le a drivereket, mentsd le valamire amin egész biztos meglesz, aztán arról tedd fel az új gépre őket.
2015. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Ha a Windows 7 -et a boltba rakták fel neked, ott általában feltelepítik az illesztő programokat is. Ha nem, akkor biztos kaptál valami CD -t a géphez amiről felrakhatod. Ha CD sincs, akkor meg a gyártó oldaláról tölthetsz mindent.


A másik lehetséges OK, hogy az internet szolgáltatód fizikai cím (MAC) alapján azonosít. Ilyenkor fel kell hívnod a szolgáltatót, hogy regisztrálják az új számítógép hálókártyájának MAC címét.

2015. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!