Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Okostelefonoknál a Play...

Okostelefonoknál a Play Áruházban az össze letölthető program fizetős?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég egy okostelefont, ez az első, és még nem értek hozzá. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ingyen lehet letölteni programokat, és egyikért sem kell fizetni. Namármost, én fölmentem Play Áruházba, és láttam, hogy kivétel nélkül MINDEN pénzbe kerül. Gondoltam is, hogy ez a logikus és természetes, hiszen a mai világban semmit sem adnak ingyen. De mégis. Azt mondta nekem ingyenes a letöltés onnan, és hogy ő is mindig onnan tölt le mindent. Csak nem hazudott, régóta ismerem, és nem szokott hazudni. Vagyis ő tényleg ingyen töltött le onnan dolgokat? Ha igen hogyan? Amikor minden egyes cucc mellet ott van, hogy pl 630 HUF. ???


Jelenleg nagyon messze van tőlem, nem tudom vele felvenni vele a kapcsolatot, ezért kérdezlek titeket.


Köszönöm a válaszokat!


(Sajnálom, ha rossz kategóriába tettem a kérdést, de mivel okostelefonnál vásárláskor muszáj hogy legyen internet, ezért gondoltam a kérdés ebbe a témakörbe tartozik.)


2015. jan. 19. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Részben hazudott. Nincs minden ingyen, viszont bőven vannak ingyenes alkalmazások is fent.
2015. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen play áruházban jártál, de nem minden fizetős. Sőt, szerintem az ingyenes alkalmazás több is.
2015. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A facebook appot is pénzért töltötted le?
2015. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem töltöttem le még semmit, mert nem találtam 1 ingyenes programot sem, vagy ahogy ti mondjátok "app"-ot.


Én elhiszem nektek, hogy a legtöbb ingyenes, de eddig én csak fizetőst találtam. Hát ez van.

2015. jan. 19. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress rá arra, hogy "facebook"! Ingyé lesz.
2015. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


és akkor ez csak pár véletlenszerűen kiválogatott alkalmazás abból a több tízezer hasznos illetve kevésbé hasznos alkalmazás közül.

A Play azért besorolja olyan kategóriákba is az alkalmazásokat mint pl. legnépszerűbb fizetős, ott tényleg csak olyat fogsz találni.

2015. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!