Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami olyan videó megosztó...

Valami olyan videó megosztó (folyt. )?

Figyelt kérdés

... Ahova fel tudok tölteni majdnem 2 órás, 700-750 MB-os videót (filmet, tehát olyan kéne ahonnan nem törlik a jogok miatt) 720P-ben (vagy is HD-ben) ? Az sem baj, ha csak kisebb videót lehet feltölteni, csak ne keljen 100 felé vágni. Az indavideó pl. jó lenne... Ott 500 MB a limit, tehát 2 részben fel is tölthetném, csak az a baj, hogy ott a képminőséget lerontja. :/

Ezért kéne más!


Előre is köszönöm!



2015. jan. 20. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Torrent miért nem jó?
2015. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én inkább olyat szeretnék ahol online tudják nézni az emberek, bár tudom, túl magasak az igényeim és ha találnék is ilyet valószínűleg 1x törölnék. Úgyhogy végül is jó a torrent is...


Az a baj, hogy azt viszont nem tudom pontosan, hogy megy (sajnos nem vagyok túl okos ilyen dolgokhoz) :D µTorrent-el torrent létre hozása, és utána? + hova tudnám feltölteni a torrent file-t? A piratebay tudtommal most lehúzta a rolót, az isohunt pedig nem tom... Ha az jó akk oda meg próbálom majd.



Egyébként köszönöm a választ ment a pont! :)

2015. jan. 20. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
2 órás HD videó 700 MB-ban? Hiszem, ha látom.
2015. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A dailymotion nem rossz, viszont oda azt hiszem 1 óra a limit.


Esetleg fenntartasz egy blogot és google drive-ból ágyazod be a videókat, youtube-ra pedig csa egy előzetest teszel fel. Viszont ez limitálni fogja a forgalmat és ingyen csak 15GB tárhellyel gazdálkodhatsz ( kb 20-22 videó ).

2015. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b_smart válasza:
2 órás 720p video legalább 4-5Gb, az alatt nem úszod meg. Fontos, hogy megnézhető legyen? Dropboxra fel lehet tenni különben...az csak annak nyilvános, akinek megadod a linket. Limit: 4Gb. https://www.youtube.com/watch?v=HnZOkYaHTWc
2015. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó ez még jól fog jönni... Amúgy egyelőre a kickass-ra raktam őket, hogy egy ismerősöm letöltse.


(Tényleg nem 750MB)

2015. jan. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!