Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett az internetemmel?

Mi lett az internetemmel?

Figyelt kérdés
Csinálni szerettem volna egy játékszervert és az internet modemet lekötöttem a routeremről és közvetlen a gépeme dugtam be, ezt azért csináltam mert a routeren van egy védelem ami miatt nem tudok szervert készíteni mert nem látják mások és még nem jöttem rá mit kellene kikapcsolni, na mindegy amikor nem volt routerem ugyan igy volt megoldva az internet és most már elértem azt hogy nincs internetem se így hogy közvetlen a gépembe megy a net se úgy hogy a modemből a routere és úgy a gépembe, semmilyen más eszközön sincs internet, a gépem a tálcán azt írja hogy nincs kapcsolat vagy korlátozott. Már reseteltem mindent, le áramtalanítottam mindent és még mindíg nem jó. Régen sikerült egy áramtalanítással meg oldani most nem, mi lehet a baja?

2015. jan. 22. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Tessék a tcp/ip protokolt automatikusra vissza állítani


gondolom ez ellett áltatva


JA,, a routeren csak egy virtuális szervert kellet volna csinálni + nyitni neki egy portot

2015. jan. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott köszi a választ!
2015. jan. 22. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit örülök
2015. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!