Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok levenni pénzt...

Laci1221 kérdése:

Hogyan tudok levenni pénzt paypalrol ha eladtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok lenne egy kis problémám ebayen már eleg sok mindent eladtam és mindig paypalon kaptam meg a penzt 21 napot kivartam es megjott! Mindig kiírta a paypal hogy melyik napra várható a kiutalás és az úgy is volt mindig 21 nap..

De most feljebb léptem Premier számlára és eladtam már a héten pár dolgot de nem ír a pénz érkezéséhez dátumot! Ez miért lehet koszonom elore is!



2015. jan. 22. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
paypal.com
2015. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kell várni mindig az időt. Nekem legalábbis előbb nem engedte.
2015. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia koszonom az a baj hogy nekem most tobbszor is jott penz es egybol ratette es le is tudtam venni de most megint 21 napot ir nem ertem miert.. ?!
2015. jan. 27. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nagyobb összeg, amit nem tudsz levenni?
2015. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egybol le tudtam venni 280 ezret es mosteladtam valamit ami 40 ezft erteku es arra pedig azt irja hogy megint 21 napog varjak amig nincs sokeres ebay valami.. De ez elotte nem volt ott es le is tudtam venni.most pedig megjelent ujra nem ertem
2015. jan. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!