Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy weblap nem játssza le a...

Egy weblap nem játssza le a videókat, mert Magyarországról nem lehet megnézni (Amerikából meg lehet). Ha megváltoztatom az ip címem meg tudom nézni? Link, lent.

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, a Várandós tinik 5. évada. Régebben is próbálkoztam megnyitni a részeket, akkor kicsit más volt a weblap, akkor konkrétan ki is írta hogy azért nem lehet megnézni, mert Magyarországból próbálkozom. Most csak "not available". Gondolom az ip cím alapján azonosít be, mit csináljak hogy meg tudjam nézni? (Youtubeon fent vannak a részek de élvezhetetlen minőségben.) Tudtok segíteni?


2015. jan. 22. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudom miért de még mindig nem hozza be! Itt le kell valamit tölteni? Az oldalon keresztül akartam megnézni amit megadtál de nem tölti be a videót.
2015. jan. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!