Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-mobile-tól rendeltem egy...

A T-mobile-tól rendeltem egy Korlátlan közzösségi oldalak szolgáltatás 890ft/hónap-ért?

Figyelt kérdés
Ezzel a szolgáltatással korlátlan mennyiségben lehet facebookzni twitterezni stb. Az lenne a problémám hogy az egyenlegemről levette a 890ft-ot de amikor kikapcsolom a wifit és bekapcsolom a mobilnetet, belépek a facebookra nem tölt be mintha nem is lenne netem. Ugyan így az Instagramnál és a többinél. Mit lehet ezzel csinálni?

2015. jan. 22. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Webböngészőről kell használni nem alkalmazásból.
2015. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha webböngészőből töltöm be elmegy a csík a végéig de nem látok semmit! :( De az oldalon azt írták hogy alkalmazásból is működik. Mire vonatkozik?


Szöveges és képi megjelenítésű tartalom

a Facebook, LinkedIn, Instagram, MySpace,

Snapchat, Twitter, Tumblr, Badoo, Foursquare,

Pinterest, Regram

közösségi oldalakon

(akár böngészőből, akár alkalmazásban, ide értve ezen oldalakhoz tartozó chat szolgáltatásokat is).

2015. jan. 22. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!