Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges-e még a Facebook-pr...

Lehetséges-e még a Facebook-profilt elérhetetlenné tenni?

Figyelt kérdés

Nemrég belefutottam abba a szituációba, amikor az ismerős látszólag törölte magát. Már nem az ismerősöm, üzenetküldésre nincs lehetőség, a profiljának linkje érvénytelen mind bejelentkezve, mind pedig bejelentkezésen kívül, továbbá más ismerősei között se láthatom, mint létező kapcsolat.

Két éve a csodás közösségi háló felfüggesztette azt a lehetőséget, hogy valaki elrejtse magát nem ismerősei elől, azaz ne lehessen profiljának linkjét megtalálni (sajnos a pontos mechanizmust nem ismerem, csupán olvastam róla). Jelenleg ez az opció visszaállt, vagy tényleg profil törléséről/felfüggesztéséről lehet szó?



#közösségi oldal #profilkezelés
2015. jan. 23. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Az a része, hogy hol hallottad azt, hogy "felfüggesztette ezt a lehetőséget"? Úgy nevezik a funkciót, hogy letiltás, nem volt felfüggesztve és most sincs.
2015. jan. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt: [link]

Nem egy ezzel foglalkozó profi oldal, csupán egy hírportál technikarovata, de több a semminél.

(Amúgy ha ezek szerint csak letiltottak, akkor az bizony most történt meg először velem.)

2015. jan. 23. 01:38
 3/5 A kérdező kommentje:

Frissítés: ideiglenes e-mail címre regisztrált profilról megkeresve a profil létezik még, tehát tényleg csak letiltott. A kérdést így hamarosan törlöm.

Azért aki benézett, annak köszönöm.

2015. jan. 23. 01:50
 4/5 anonim ***** válasza:

+Igazad van, ez valóban volt a facebookon, de ha az ismerősöd volt ÉS már nem az, de létezik a profilja akkor bizony letiltott.


Azt, hogy létezik-e a profilja pedig könnyen kiderítheted, regelsz másik profilt és rákeresel / megkérdezel olyan embert aki mindkettőtöket ismeri, hogy fent van-e neki ismerősként.

2015. jan. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt tettem, amit írtál.

Végül is azért gyanakodtam profiltörlésre, mert pont ma említette az illető, illetve kívülről (tehát bármilyen accounttal való bejelentkezés nélkül) nem volt látható a profil, és ez nem minden esetben jelenthet megszigorított védelmi beállításokat.

2015. jan. 23. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!