Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A fokuszbanano.hu honlapon,...

A fokuszbanano.hu honlapon, ha felteszek egy kérdést egy orvosnak, de nem engedem, hogy megjelenjen az oldalon, akkor hol fogom látni, ha válaszolnak nekem?

Figyelt kérdés

A regisztrációnál megadott E-mail címemre? Vagy az oldalon? Mert elküldtem a kérdést, azt írták, hogy felvették az adatbázisba. De most nem látom sehol, még a saját oldalamon se. Most regisztráltam, eddig nem ismertem az oldalt.

Válaszokat köszönöm!


2010. febr. 8. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Később jelenik meg a kérdésed az oldalon, várni kell. De úgy emlékszem, kapsz email-értesítést a postafiókodba, hogy válaszod érkezett.
2010. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, ha nem publikus, akkor gondolom csak a postafiókodban lesz a válasz.
2010. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszike:)
2010. febr. 8. 12:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék még kérdezni, hogy kb. mennyi idő múlva szoktak válaszolni? Bejelöltem, hogy sürgős.
2010. febr. 8. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!