Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassul le egy hálózaton...

Miért lassul le egy hálózaton az összes gép, ha egy bizonyos gép rácsatlakozik?

Figyelt kérdés
A gépem csak akkor veszett lassú, ha itthon használom, akkor viszont az összes belassul. Vírust keresek éppen, eddig nem talált. Mi lehet a baj?
2015. jan. 23. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Belassulás alatt a rendszert érted vagy a hálózati dolgokat mint a web, letöltés esetleg online játék?
2015. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden, ami a nettel kapcsolatos. A vírusirtó nem talált semmit. Ha lecsatlakozom a hálózatról, mindenkinek működik a gépe.
2015. jan. 23. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mit forgalmaz a géped a hálózat felé!
2015. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajno laikus vagyok. Azt hogy tehetem meg?
2015. jan. 23. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Pl. wireshark-kal.

[link]

2015. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na jó, 3 óránál leállítottam a műveletet, majd ha lesz időm, végigfuttatom.

Errdménytől függően mit kell csinálnom? Vagy ez így nem magyarázhqtó el?

2015. jan. 24. 09:03
 7/10 anonim ***** válasza:

He? Végig? 3 óra? Elég lenne néhány percet vagy néhány másodpercet felvenned, hogy visszanézd... Te komolyan 3 órát futtattad a wiresharkot??? Annak kb. semmi értelme.

Ha van valami komoly gond, 1 percen belül jelentkezik.

2015. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel még életemben nem találkoztam ezzel a programmal, igen, elkezdtem futtatni a vezeték nélküli hálózati kapcsolatok átvizsgálását. Mi más lett volna ésszerű annyi információval, hogy tudom a program nevét? Akkor mit kell csinálni ezzel a programmal, ha nem kell elindítani aaz analizátort?
2015. jan. 24. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem Windows 7-től kezdődően meglehet nézni a feladatkezelőben, hogy melyik program mennyire terheli a hálózatot. Ez 8.1-nél tuti, hogy működik.

Torrent nem megy a háttérben?

2015. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Torrentmentesen is haldoklik. :/

A vezeték nélküli hálózati kapcsolat hálózati használata általában 1% alatt marad, de néha fel-felpattan 5-10%-ra.

2015. márc. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!