Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Lol ba 10 ranked mecsbol...

Ha Lol ba 10 ranked mecsbol 9-et nyerek lehetek platina?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
mmr függő de s3ba aki diamondba volt mikor elkezdte s4-et 9-et nyert és gold-ba került szóval kizártnak tartom :D egyébként azt hallottam most káosz van a besorolásoknál
2015. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oh az kaz ..:S na mind1 a gold is jo lesz.
2015. jan. 24. 07:41
 3/7 anonim válasza:
24%
Ha unranked vagy, akkor nem. Amugy meg senki sem tudhatja...
2015. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kabak12 válasza:
0%
Hát egy haverom 6 winnel bronze 4-be került, szóval elég lehetetlen :s
2015. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gold 3 ba dobot 7 win 3 lose al ugy h elozo sesonba g5 voltam .
2015. jan. 25. 12:43
 6/7 anonim válasza:

Unrankeddel Gold I a max, ha korábban voltál már ranked, akkor ahhoz képest adja majd az ellenfeleket, ott Plat I a max. Nem az számít, milyen statod van egy meccsen, meg hányat nyersz meg ilyenek, hanem hogy amiket nyersz, azt milyen játékosok ellen nyered. Értsd: nyersz bronze ellen, de silver ellen veszítesz. A játék ezután már nem, vagy csak kis valószínűséggel fog erősebb ellenfelet ajánlani. Ha unranked voltál, az a 9/10 nagyjából Gold II, de ez attól is függ, hogy az az egy vereség milyen játékosok ellen volt.


Ahogy azt előttem valaki elmondta, ezt tényleg szinte senki sem tudja és ez szomorú, különben nem látnám egész nap Face-en meg a LoL honlapján a sírást, hogy hova kerültek.

2015. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

EUW szerveren 10 winnel gold IV-be kerülsz az esetek 80%-ában, 19.9%-ban V-be, és a maradék 0.01-ben feljebb


unrankedből a gold I westen tudtommal nem lehetséges

2015. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!