Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-mániások! Le tudok...

Facebook-mániások! Le tudok valakit szedni a Facebook-chatről (nem a Facebookról) úgy hogy ne olvassam el a legutóbbi üzenetét? (Bővebben )

Figyelt kérdés
Bővebben: A chat-ből kis időre le lehet törölni valakit, hogy ne lássa, hogy fenn vagyok. De ehhez meg kell nyitni a chat-ablakot és akkor automatikusan látszik az is, hogy elolvastam az üzenetét. Le tudom úgy tiltani, hogy ne olvassam el az utolsó üzenetet? (Tegyük fel, hogy meg vagyok sértődve...)

2015. jan. 24. 19:36
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Alul, a cset ablak legalján van egy Search mező, mellett egy Options (beállítások) gomb (fogaskerék), erre rányomsz, feljön egy menü. Itt Advanced settings... (Haladó beállítások... vagy további beállítások... lehet angolul, mindenesetre felülről a második menüpont). Abban az első sorban, Turn on chat for all friends except... (magyrul talán Chat bekapcsolása mindenkinek, kivéve...) alatt elkezded beírni a nevét, és mint tagelésnél feldobja.


(Bocs, nekem angolra van állítva... Graph Search)

2015. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi, szuper! Ezt szinte teljesen elfelejtettem. Ezt a módszert használtam régebben letiltásra, de nem tudtam, hogy így vissza is lehet kapcsolni. Sajnos elég kínos, ha valakinek nem akarod elolvasni az üzenetét, de mégis megnyílik, amikor letiltod. (Néha kis időre muszáj.) A legrosszabb, ha az elolvasott és bezárt üzenetet később újra megnyitod, de a másik az eredeti, napokkal ezelőtti elolvasási időpontot fogja látni...
2015. jan. 29. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!