Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek most letiltott...

Szerintetek most letiltott Facebookon, vagy csak egyszerűen válaszra sem méltatja az üzeneteimet?

Figyelt kérdés

Néhány hete kezdtem levelezni egy elsőre kedvesnek tűnő lánnyal. Eleinte minden rendben ment, aztán pár nap után egyre ritkábban írt nekem (messengeren szoktunk beszélni, eleinte legalább 20-30 üzenetet váltottunk naponta, aztán ez egyre kevesebb lett). Mostanra meg eljutottunk odáig, hogy már az üzeneteimre sem képes visszaírni. A messenger egyébként nem jelzi ki, hogy elolvasta volna a leveleimet, hanem az a visszafelé mutató nyíl látható csak (kimenő üzenet). Bár azért kicsit sem gyanús, hogy azóta is szinte folyamatosan fent lóg azon a rohadt facen, és pont az én üzeneteimet nem látta volna... :S

Van valami olyan tiltási lehetőség az oldalon, hogy az ismerősöd marad egy bizonyos személy, viszont üzenetet nem írhat neked? Ha igen, akkor valószínűleg ezt alkalmazta ez a kis csicska lánygyerek.


(Amúgy meg utólag visszagondolva az egészre: fogalmam sincs, hogy mi fogott meg annyira ebben a r!bancban, ha előre tudom hogy ennyire szánalmasan fog viselkedni, még arra sem pazarlom az energiámat, hogy egyáltalán a nevére rákeressek. Komolyan, ennyire gyerekes viselkedést nem igazán vártam egy majdnem felnőtt embertől :S



2015. jan. 25. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha letilt, akkor nem tudsz írni, és a stílusodból kiindulva feltételezem nem véletlenül nem kíváncsi rád.
2015. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Egyáltalán nem ilyen stílusban beszéltem vele, próbáltam kedves lenni, de nem túlzottan nyomulós, és nem a "szia cica, mit szólnál egy vad kandúrhoz?" stílusban kezdeményeztem vele az ismerkedést. Azt viszont már hadd ne tűrjem el minden szó nélkül, hogy a szerintem normális viselkedésem ellenére annyira nem képes, hogy legalább annyit mondjon: "Bocsi, de én mégsem szeretnék tőled semmit."
2015. jan. 25. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen olcsón megúsztad, én 9 hónapot szenvedtem most, és én is örülök, hogy csak ennyit, mert egy ilyen emberel aki válaszra sem méltat, nem is érdemes kezdeni.
2015. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!