Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a Horror site torrent...

Jocó83 kérdése:

Mi van a Horror site torrent oldallal? Tegnap még volt, ma már valami Mesevilág vagy mi van helyette!

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Profilt váltottak, nézz te is mesét!
2015. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez most komoly ?
2015. jan. 26. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Halál komoly. Nevelés alatt vagy. Tessék Micimackót nézni.
2015. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így igaz, Micimackó sokkal értékesebb.
2015. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 soltichan válasza:
Szerintem rendszer karbantartást végeznek vagy az is lehetséges, hogy összeomlott a szerverük. Esetleg lefoglalták az illetékesek. Remélem, hogy ez utóbbi nem igaz. Ha helyre áll biztosan küldenek majd egy mailt. Az sem kizárt, hogy egy új dizájnnal kedveskednek majd.
2015. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A mesevilág már régóta létező, valóban mese öldal. Lehet, hogy a másik úgymond összeolvadt vele, ilyenkor a korábbi felhasználónévvel használhatod az új oldalt, de erről szerintem kéne kapnod üzenetet a regisztrált emailcímedre. Én így kerültem be a Bithumenre a HDevoról meghívó nélkül, átvették a felhasználókat. Itt elég éles a kontraszt a két oldal között a nevük alapján, de azért én is jó mesenézést kívánok.
2015. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 soltichan válasza:
Nem is olyan éles. A Grimm mesék igazi horrorok, ha jobban bele gondolunk. Pl; Hófehérke, Jancsi és Juliska, stb...
2015. jan. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba (én az egyik moderátor voltam), a tulaj egyetlen szó nélkül eladta a trackert, még a legmagasabb rangú staff tagokat sem értesítette.:(

A régi staff csinált egy új horror-trackert, reggeleni már lehet, de egyenlőre még béta, tervek szerint jövő héttől indul:

[link]

A "kedves" tulaj ezért a húzásért pedig megérdemelné, hogy kitegyem a nevét, címét, még a bankszámlaszáma is megvan, ugyanis előszeretettel tarhált az "oldal" javára...

2015. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mejicano válasza:
Csak nem a kedves steve- ről van szó? Engem kirakott, mert bunkó módon pm- ezett, én meg az üzifalon merészeltem válaszolni hasonló stílusban, úgyhogy kinézem belőle ezt a tahóságot is
2015. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Talált, süllyed.:) Engem is rakott ki 200 feletti aránnyal, mert mertem normálisan kritizálni az akkori kis kedvencét, de régi dolgok ezek, több staff-tag is tudna mesélni sokmindenről ,ég, tárhely-bérlet fizetésekről, feltört trackerrekől, ami az egyik staffvezetőé volt, a bűne annyi volt, hogy nem az illetőtől bérelte a szervert, különböző paypal számlákról, amik elvileg az oldal fejlesztését voltak hívatni,ehhez képest az ősrégi 10 perc alatt töltő oldal motorja volt az utolsó percig....de..régi dolgok ezek, a site szép volt, jó volt, kár hogy a tulajt elsősorban a profit motiválta. Reméljük az utód tracker is lesz annyira sikeres.
2015. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!