Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltettem más képét egy...

Feltettem más képét egy társkeresőre, valószínűleg nem tud róla, de lehet hogy hamarosan megtudja, arról az oldalról a regisztráció után töröltem is a profilt. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Nem a gépemről csináltam, hanem a telefonomról, de a saját wifimről. Így meg tudnak találni?

Tudom, hibáztam, nem kellett volna ilyet csinálnom, megtanultam a leckét.



2015. jan. 26. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek a képét raktad fel, ha megtudja nagyon megütheted a bokád, de erre nem sok esély van még ha valaki látta is, akkor sem tudják kideríteni ki tette fel, hacsak nem mutat E-Mail címet, aztán ha pl Facebookon is megnézik és azonos akkor vagy bajban, de mint mondtam ennek esélye 0.01% Főleg, hogy szerintem Facebookon nem is látják mások az Emailjeidet, máskor ilyet ne csinálj! És kész.
2015. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megdtudnak találni igen. Kérdés, hogy valaki keresne e... Ok hivatalosan nem tom mit követtél el, de ha megtalálnak, mert feljelentenek, ki is nyomozzák akkor sem leszel lecsukva. Ejnyebejnye lesz, kártérítés és annyi. De h keresni fognak annak is kb 0 az esélye.
2015. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem facebook profilt csináltam, hanem egy meleg társkeresőre tettem fel a képét.

De csak rövid ideig volt fent, töröltem is a profilt.

2015. jan. 26. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha feljelent, a weblapok mentik a csatlakozó IP címeket, abból meg szolgáltató által pontosan lakcímet meg lehet mondani.


Kérdés persze, hogy feljelentenek-e és lesz vizsgálat ezen a téren.


Ha meg is találnak, kártérítést kell majd fizetned, mivel gondolom első ilyen eset, szóval börtön ebből nem lesz.

2015. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!