Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookra már csak úgy...

A facebookra már csak úgy lehet regisztrálni, ha megadunk egy telefonszámot amivel visszaigazolunk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 22:01
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolom nem mostanában próbáltad. Inkább olyanok írjanak akik most januárban regisztráltak oda. Vagy te mostanában regisztráltál?

Nekem mindig azt írja, hogy adjak meg számot amire kódot küldenek. Esetleg személyi ig adatot.

2015. jan. 29. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem most regisztraltam, de ha kernek is esetleg szamot, hogy visszaigazold a regedet, akkor max utana, letiltod a facen a mobilszamodat , h ne legyen nyilvanos. Igy van nekem is :)
2015. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hollófernyiges ***** válasza:
Kb 1-1,5 hónapja regisztráltam, nem kellett.
2015. jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy 2015-től csak telefonszámmal (amire visszaigazoló kódot küldenek), vagy személyi számmal lehet regisztrálni. Nekem eddig nem volt facebookom, de most regisztráltam, és bizony telefonszám nélkül az istenért sem engedett.
2015. jan. 31. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!