Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Digitv-s internetről szeretn...

A Digitv-s internetről szeretnék véleményket hallani, szerintetek van mögette vmi nagy lódítás, vagy simán ennyire olcsó? (Gondolok itt nagyon ingadozó sebességre, netszakadásokra stb. )

Figyelt kérdés
Most néztem rá is feltünően olcsóbb mint pl a t-home megoldásai. Van náluk 20/10MB 2500Ft-ért, ami nekem elég furcsa, úgy hogy most én 3800Ft-ot fizetek 5MB-esért.
2010. febr. 9. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Változó. Én 2008 őszétől használom a 20mbit csomagot és azóta gyakorlatilag semmi problémám nem volt vele. Egyszer megszakadt, (amit egy újracsatlakozás azonnal orvosolt) de ennyi. A sebességet hozza rendesen, nem lassul be, nem akadozik. Szóval én teljesen elégedett vagyok vele. Viszont kollégám, aki pár utcányira lakik tőlem, nagyon szidja, hogy lassú, akadozik stb.

Legjobb lenne, ha szomszédodban körbekérdeznél, hogy van-e valakinek, és nálatok hogy teljesít.

2010. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Digi a mérce,ami megmutatja mennyivel olcsóbb lehetne az internet,vagy mennyivel többet kaphatnánk ugyanannyi pénzért.
2010. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesó,menj át a Digihez ha teheted és van nálatok ,nem fogod megbánni. Ha meg nincs is nálatok Digi ,akkor hiába olcsó,ott kell maradnod a mostanidnál.
2010. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem egy éve van BaseNET 30/20 Mbit/s csomag 3 500 Ft-ért. Semmi bajom vele, egyszerűen ennyire olcsóbb a DIGI, mint más szolgáltató.
2010. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért olcsóbb a Digi mivel ez kábel-internet,olcsóbb a kivitelezése és a fenntartása mint a telefonszolgáltatók által kínált interneté
2010. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 vagy kicsit több éve van 30/20-as digim, és még egyszer sem volt vele bajom.

Sem a sebességgel, sem azzal, hogy elment volna, sem semmivel.

- nincs korlátozás

- azt kapod, amennyiért fizetsz

- stabil és nem szakadozik

- stb.


Első:

Néha én is látok embereket, akik szarozzák, hogy lassú, de az szerintem nem a digi miatt, hanem az ember miatt.

Lehet, hogy rossz helyről tölt, vagy vírusos, vagy rossz a router és az lassítja valami miatt, stb.


Több kerületben is próbáltam már (természetesen nem az összesbe), és sehol sem volt gond.

2010. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most látom milyen kevés helyen érhető el, szoval úgylátszik, hogy egy darabig falun még maradnom kell régi szolgáltatómnál..
2010. febr. 9. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, ez az egyetlen hátránya.
2010. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!