Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A digitási vonalra való...

A digitási vonalra való átállás miatt be kellett kötnöm egy ZTE ZXV10 H201L csodát. Internet működik, a telefon nem. A Voip Status-nal azt írja, hogy Unregistered?

Figyelt kérdés

A digitási vonalra való átállás miatt be kellett kötnöm egy ZTE ZXV10 H201L csodát.Internet működik, a telefon nem. A Voip Status-nal azt írja, hogy Unregistered.

Felhívtam a 1412. Persze hálózatidegen mobilról, mert ugye telefon nincs. Ott össze vissza kapcsolgattak, beszéltem mindenféle "szakértővel". Végül azt az infót kaptam, hogy az átállás időt vesz igénybe. Várjak. Mit tudtok erről mondani? Meddig tarthat ez az átállás, hogy legyen végre telefon? A 1412 végén ücsörgőket nem akarom felhívni többet, mert hallhatóan lila fingjuk sincs az égészhez.



#T-com #ZTE ZXV10 H201L #digitális telefonvonal
2015. jan. 30. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Meglevő telefonos hálózat a házban (azzal együtt kaptam), kicserélték az utcai oszloptól a bekötést, van wifirouter. Megy a net, de a telefon azóta sem (november óta), sőt a szerződést sem kaptam meg a mai napig (Telekom). Türelmet kértek. Én már nem is hívom a 1412-t, úgyse tesznek semmit.
2015. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!