Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek milyen a Youtube...

Szerintetek milyen a Youtube csatornám?

Figyelt kérdés
:) pls értékeljétek és subrcibe....ja és persze lájk

2015. jan. 30. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
link? :D
2015. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 30. 20:48
 3/12 A kérdező kommentje:
pls értlekeld
2015. jan. 30. 20:49
 4/12 A kérdező kommentje:
SENKI :(
2015. jan. 30. 20:54
 5/12 anonim válasza:
90%
hát ez... már megint valami szemétre bukkantam, kb. ez az érzés fogant meg bennem.
2015. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azért egy lájk?
2015. jan. 30. 20:57
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudod értkelni...PARASZT...
2015. jan. 30. 20:57
 8/12 anonim válasza:
Nem mondom, hogy rossz, csak egyáltalán nincs értelme. Ez helyett a ,,hülyeség" helyett csinálhatnál mondjuk Gameplayt, Vlogot.... stb.Nekem nincsenek ezzel kapcsolatban tapasztalataim, de a véleményem, (mint néző) ezzel nem fogsz befutni.
2015. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Most néztem meg a videót.

Először is, szerintem ne hallgass az utolsóra. Ne csinálj gameplayt vagy vlogot, hanem maradj meg ennél. Először is, mindenki vagy gameplayt vagy vlogot csinál youtube- on, már annyira lerágott csont. Legalább te újat és egyedit mertél alkotni, ebből ne engedj.

Nem tudom, te beszéltél - e a híradó snittben, ha igen, akkor korodhoz képest nagyon jó a vágásmunka, van egy lendületes intró, talán a sztori kicsit még így első résznek is kevés, tehát a videó picit szerintem lehetne hosszabb.

Adtam egy lájkot a videódra, de ha nem haragszol meg, adnék egy tanácsot, pontosabban kettőt.

1. Ne a lájkokért/feliratkozásokét csináld a videókat, hanem mert neked tetszik, te szeretsz videózni.

2. Ha valaki nem mond pozitív véleményt a videódról, azért ne parasztozd le rögtön. Nem tetszhet mindenkinek minden.


Nekem tetszett, összességében pozitív vélemény alakult ki bennem, a konstruktív javaslatokért pedig ne sértődj meg. Hajrá!

2015. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

:)

2015. jan. 31. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!