Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megrendeltem valamit egy...

Ha megrendeltem valamit egy online boltban, szokatlanul olcsón, és csak elírás az ár, kihozzák annyiért?

Figyelt kérdés

Megrendeltem egy Nikon D3200-at 18-55-ös obival, ami általában 350€-ba kerül az online shopokban, én itt: [link]

megvettem 8.95€-ért. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha észreveszik hogy van egy kis bibi, akkor kiküldik drágábban is? és akkor köteles vagyok elfogadni? vagy nem?


Kérlek értelmes választ írj, ez most nagyon FONTOS! :) Köszönöm.


2015. jan. 31. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Elviekben kötelesek lennének a kiírt összegért elküldeni főleg ha az átutalás és a visszajelzés megvolt.

És most jön a gyakorlat.

Egy 100ezres árut ha 2-3ezerért kínálnak az mindig kamu.

Vagy az áru nem az vagy nem kapsz semmit.10-20€ az a határ amiért nem perelsz és nem rendörségezel inkább tanuló pénznek fogod fel.Erre utazik sok nem feltétlenül Kinai ügyeskedő.Én az általad küldött linken is 359€-ért látom, kívánom hogy legyen szerencséd.

2015. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: Köszönöm a jószerencse kívánságot, remélem úgy is lesz.

A megrendelésem után 20-30 perccel már kijavították az árat, de még nem jött üzenet az elutasításról.

2015. jan. 31. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Kaptál visszaigazolást a megrendelésről?

(Nem az automatára gondolok.)

2015. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!