Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letiltani a yahoo-t?

Hogyan tudom letiltani a yahoo-t?

Figyelt kérdés
Ma amikor megnyitottam a google chrom-ot , rögtön a yahoo-t hozta be.Próbáltam az alapértelmezett böngészőt átállitani, próbáltam valahogy letiltani de nem sikerült.

2015. jan. 31. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

először is azt kell leszedni a gépedről ami ezt rárakta

utána meg a böngésző reset jól jön

2015. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
máshogy nem lehet?
2015. jan. 31. 15:26
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a gondom. Kitörölném, ha tudnám,hogyan, min keresztül került bele.De csak annyit ír, h január 7-én nyitottam meg valamit, ami behozta, és azóta nem tudok szabadulni tőle. A keresők beállításánál próbálkoztam, de hiába, mindig visszajön. Nagyon utálom, nem igaz, h valahogy nem lehet kiírtani.
2015. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A böngészőbeállítások visszaállítása


A Google Chrome lehetővé teszi, hogy egyetlen kattintással visszaállítsa a böngészőbeállításait. Az Ön által telepített programok alkalmanként úgy módosíthatják Chrome-beállításait, hogy Ön nem is tud róla. További bővítményeket és eszköztárakat, vagy egy másik keresőmotort láthat. Ha visszaállítja böngészőbeállításait, azzal visszaállítja a más programok telepítésével beállt, nem kívánt változásokat is. Mentett könyvjelzői és jelszavai azonban nem törlődnek, és nem is módosulnak.


Böngészőbeállításainak visszaállítása


A böngészőablak jobb felső sarkában kattintson a Chrome-menüre Chrome menu

Válassza a Beállítások lehetőséget.

Lent kattintson a Speciális beállítások megjelenítése linkre.

A „Beállítások visszaállítása” szakaszban kattintson a Beállítások visszaállítása elemre.

Kattintson a Visszaállítás lehetőségre a megjelenő párbeszédpanelen.


Megjegyzés: Ha be van jelölve a „Segítsen a Google Chrome fejlesztésében a jelenlegi beállítások elküldésével” jelölőnégyzet, akkor anonim módon elküldi a Google-nak Chrome-beállításait. A beállítások jelentésével lehetővé teszi számunkra, hogy elemezzük a trendeket, és a jövőben megakadályozhassuk a nem kívánt beállításmódosításokat.

Módosuló beállítások


Az alapértelmezett keresőmotor és a mentett keresőmotorok az eredeti, alapértelmezett értékekre állnak vissza.

A Kezdőlap gombot rendszerünk elrejti, és eltávolítja a korábban kezdőlapként beállított URL-t.

Az alapértelmezett kezdőlapokat töröljük. A böngésző új lapot jelenít meg az indításnál, illetve Chromebook esetében onnan folytathatja a böngészést, ahol legutóbb abbahagyta.

Az Új lap oldal üres lesz, kivéve, ha a Chrome olyan verzióját használja, amelyben a lapot egy bővítmény irányítja. Ebben az esetben előfordulhat, hogy megmarad a korábbi oldala.

A rögzített lapok rögzítése megszűnik.

A tartalombeállítások törlődnek, és visszaállnak a telepítéskor érvényes alapértékekre.

A cookie- és webhelyadatok szintén törlődnek.

A bővítményeket és témákat kikapcsolja a rendszer.

Ha továbbra is problémákat észlel, akkor lehet, hogy egy olyan program van telepítve az operációs rendszerén, amely felülírja a Google Chrome beállításait. Ezt a google chrome >súgó> speciális fül alatt találtam. Mit gondoltok, lehet valami kárt okozni, ha ezt megcsinálom?

2015. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A böngészőablak jobb felső sarkában kattintson a Chrome-menüre Chrome menu

Válassza a Beállítások lehetőséget.

Lent kattintson a Speciális beállítások megjelenítése linkre.

A „Beállítások visszaállítása” szakaszban kattintson a Beállítások visszaállítása elemre.

Kattintson a Visszaállítás lehetőségre a megjelenő párbeszédpanelen. - lefuttattam, és SIKERÜLT!

2015. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is sikerült :)


yahoo ment a kukába

2016. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kösz.A Yahoo ezutal elment oda ahonnan jott :)
2017. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!