Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 gombot megnyomtam véletlenül...

1 gombot megnyomtam véletlenül, és változás történt a böngészőben és a win8-ba, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Véletlen megnyomtam a billentyűzeten valami gombot, erre [link] megnyimtom azasztalon a chromot, erre szürke semmi felület jön be, amin belül ha kattintok a chromra akkor tudok netezni.... Képet is tallóztam a képfeltöltéesből nem megszokott volt, kék háttér windos8on belül és onnan tudtam betallozni, teljesen megváltozott, pedig csak véletlen valamit elnyomta..



[link]


Mikor képet akarok tallózni, feltölteni ez jön be, ez sem ilyen volt, mindig egy ablak jött be ahonnan ki lehetett választani a mappák közül, erre most ez fogadott, mit nyomhattam el?


2015. febr. 1. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:

A tallozásra ez jön be:


[link]

2015. febr. 1. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Beállítások -> Chrome újraindítása az asztalon:

[link]

2015. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen h segítettél, örök hálám, rendes vagy!


De még annyit megtudnál mondani, mi nyomodott meg a billentyűzeten? Tényleg nem tudom rátehénkedtem az ágyba véletlenül!

2015. febr. 1. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olyan billentyűparancsról, ami Windows 8 módba állítaná a Chrome-t.

Persze nem kizárt hogy van.

Mindegy, ha megint átállna, legalább tudni fogod hogy kell visszaállítani. :)

2015. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Így van! Nem tudom átállítani, most se tudnám, rátehénkedtem az ágyba, ez a magyarázat!:D:D mert a laptopom a tv-nel HDMI kábellel van összekötve, egerem,billentyűzetem usb-s szóval 2-3 méterre hat...


Rátehénkedés közben láttam a tv-men hogy hirtelen átállítodik..

2015. febr. 1. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Átállítani is ugyan úgy kell ahogy vissza, csak nem a "Chrome újraindítása az asztalon", hanem a "Chrome újraindítása Windows 8 módban" felirat jelenik meg a beállításoknál.

Billentyűparancsról viszont továbbra sem tudok. :)

2015. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!