Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonon nem működik a wifi,...

Telefonon nem működik a wifi, felcsatlakozik egy hálózatra aztirja csatlakozva de nem jó. Miért?

Figyelt kérdés
Itthon működik a wifi rendesen, de elmentem egy ismerősömhöz és nála felcsatlakoztam a wifire, nemvolt lejelszavazva, kiírta hogy csatlakoztatva meg a jelerösség is teljesen fentvolt de a böngészőbe meg mindig azt írta hogy a weboldal nem elérhető

2015. febr. 3. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul, hogy próbálok csatlakozni egy nem levédett Wifi-re csatlakozni, aztán kiírja a telefonom, hogy "hitelesítési hiba történt". Talán azért, mert a router beállításaiban be lehet állítani, hogy csak az engedélyezett eszközöket "engedje fel" a hálózatra, amiknek a MAC címét megadták.
2015. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Esetleg úgy, hogy egyszer még van minimális jele a Wifi-nek, és egyszer meg elmegy a jel? Esetleg ez is lehet.

2015. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig teljesen fent volt a jelerősség, de a többi wifinél működik rendesen ugyhogy esélyes hogy a routeren nemvolt valami beállítva. Köszi a választ :)
2015. febr. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!