Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet működése nem...

Rivez kérdése:

Az internet működése nem kielégítő. Néhány honlapot egyszerűen nem tud, vagy csak nagyon nehezen ( akár 10 perc) tud csak megnyitni a böngészőm. Van amit teljesen jól. MI LEHET a GOND?

Figyelt kérdés

Néhány adat:

- Win7 ( három napja újra rakva)

- Kiegészítő programok ( legfrissebbek, WIN 7 után telepítve)

- Internet: UPC, 50 MB/s

- Torrent tökéletesen működik! A letöltési sebességem megfelelő.

- honlapok amik nem/nehezen töltenek be:

1, Facebook, már a belépésnél rizikós. beírom a kódomat és el kezd tölteni...tölt vagy 5 percig, aztán semmi. újra rányomok a belépésre, újra tölt, újra semmi.

2, NCORE nehezen betölt, de ha lenyitok egy feltöltést, hogy elolvassam miről szól, az már nem tölt be, se a minta képek.

3, GIF-ek 80% be sem tölt, rákattintva fehér vagy épp fekete képpé válik.

4, hírportálok ( origo, index) megnyitok egy cikket, sokáig tölt, aztán semmi, a töltés leáll és fehér képernyő. rányomok frissiítést és semmi, aztán a harmadik-negyedik próbálkozásnál nagy nehezen betölt.


Mi lehet a gond? úgy vélem az internet és a szolgáltató megfelelő. talán valami program gond lehet?

a válaszokat előre is köszönöm!



2015. febr. 4. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

- a te böngésződdel van a gond,

próbáld másikkal ,azzal befognak jönni

ie,chrome,opera,firefox

2015. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm!

Sajnos a böngésző váltáson már többször túlestem, mindegyiknél ezt tapasztaltam :(

2015. febr. 6. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Régi dolog, de én MTU hibára tippelek. Mármint hogy vedd kisebbre.

Vagy véletlen nem tiltottad le az összes icmp-t a tűzfaladban?

2015. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer:

köszönöm a választ :) annyit kérhetnék még, hogy felvázolnád, hol hogyan és mennyire is kell beállítani az adott értéket? Csak alapszintű felhasználója vagyok az informatikának.

2015. febr. 7. 14:38
 5/6 anonim válasza:

kapcsold ki a torrented. Fogja a neted.

Amúgy lehet beszívtál valami vírust, vagy valamit, nem ártana egy eredeti normális antivirussal átnézned a géped (McAfee, Symantec, nem NOD és egyéb ingyenesek...)

2015. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leállított torrentnél is jelen van a hiba!
2015. febr. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!