Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kész, feladom.2 napja próbálom...

Kész, feladom.2 napja próbálom a net-kapcsolatot beállítani a PC-men, de az alábbi állapotnál nem jutok tovább. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Tehát végeztem egy frissítő op-rendszer telepítést, ez rendben lezajlott, ezt követően a kiszolgálóm felé megvan ugyan a kapcsolat, de webes kapcsolat nincs. (nincs minden frissítés letöltve az op-rendszerre, mivel nem tudtam, ugye...) Ethernet vezérlő drivere fenn van, nem ott lehet a gond.
2015. febr. 5. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy a "kiszolgálóm felé megvan ugyan a kapcsolat"?
2015. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A TCP/IP beállítások rendben vannak?

DNS szervernek mi van megadva?

Közvetlenül akarod az internetet elérni, vagy router mögül?

2015. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy pingelni simán tudok a kiszolgálóm IP-címére, 8 usec-os idővel, szóval ott semmi gond. Csak a böngészőből nem érek el semmit.
2015. febr. 5. 09:43
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: Igen, routeren keresztül kapcsolódom. A kérdezett beállítások azt hiszem rendben vannak, de most nem tudom megnézni, mert most egy másik gépet használok.
2015. febr. 5. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor fizesd be a számlákat.
2015. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös: Csak azt nem értem, hogy hogy tudsz te ilyen válaszokkal 80 %-os lenni.
2015. febr. 5. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen kiszolgálód? Mit értesz ez alatt?
2015. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiszolgáló=szolgáltató=INVITEL De ez miért fontos?
2015. febr. 5. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!