Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a duckduckgo...

Mi a véleményetek a duckduckgo-ról? Illetve milyen funkciókat használtok gyakran/általában?

Figyelt kérdés

én ezeket:

shorten {url} - link rövidítő

weather in {város} - időjárás jelentés

!twitter {amit akarsz} - (vagy más) azon oldal keresésre még egy pl.: debian site:hup.hu

md5 {ide vagy md5-öt vagy valami más és át konvertálja} - ugyan ez jó sha-1 -re is ha át írod


egyéb dolog ami nagyon tetszik még:

- ki add felül kérdéseket, válaszokat így nekem így kevesebbet kell keresnem

- ha rá keresek valamire(és ha jól), akkor kiad egy részletett a wikipédiáról és ott a link a hivatalos oldalhoz

- nem követ

- erotikus tartalom szűrése be-ki kapcsolható (bár mondjuk nekem pont nem hasznos, ugyanis nincs gyerekem)

- "beépített" openstreetmap

- számolni tud, ip címemet megmondani


2015. febr. 6. 06:51
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
En startpage.com-ot hasznalom. Duckduckgo-nak USA-ban vannak a szerverei, ergo ha akarnak kovetni akkor fognak is. Startpage viszont Hollandiaban tartja a szervereit ha jol tudom, regebb ota letezik mint a DuckDuckGo, nagyobb is a reputacioja.
2015. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!