Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook --- ismerős kikapcsol...

Facebook --- ismerős kikapcsolta a chat-et, hogy ne lássa senki ha fent van. Attól én még telorol üzinél megnéztem és láttam mikor volt utoljára aktív. Most viszont semmi nincs a neve mellett? Mi ez, hogyan?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 07:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdekes egy jószág ez az FB.

Én letöröltem a messengert meg a kliens-t is hogy ez a manőver összejöjjön. és rejtve léptem be viszont ha rejtve voltam is ismerősömnél minden belépéskor azt jelezte hogy 1 perce voltam aktív.

Lehet hogy kell egy kis idő amíg teljesen elrejti az állapotot nemtudom sajnos. A másik zavaró tényező hogy mindenhol ki kell kapcsolni ezt a funkciót telón meg gépen meg messengeren hogy valóban láthatatlan legyél.

2015. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!