Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook profiloma...

Feltörték a facebook profilomat, és 300. 000 Ft értékben próbáltak hirdetést vásárolni vele. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Délután jött az értesítés facebookon, hogy visszaigazoltam egy Mostafa Shaqura nevű gázai embernek, akiről fogalmam sincs, hogy kicsoda. Letöröltem és tiltottam. Már magában ez furcsa volt, utána jött egy e-mail, hogy vettem egy 300. 000 Ft értékű hirdetést valami oldalnak, és ennek az embernek a neve volt odaírva. Utána a hirdetést is töröltem, pont időben, mielőtt elindult volna. Néztem, és valaki a nyelvet elállította a profilomon, de azt nem jelezte, hogy bárki más belépett, mindenesetre feltörtek, az biztos. Ilyen esetben, mikor próbálnak lehúzni facebookon, és feltörik a fiókodat, mi a teendő? Nem tudom törölni a profilomhoz hozzárendelt bankkártyát, hozzáfértek ahhoz is, és tiltassam le a banknál? Töröljem magam, és csináljak újat, vagy mi? Egyáltalán hogyan történhetett mindez, bekaptam valami vírust?
2015. febr. 6. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentetted?
2015. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A menűben lehet jelenteni!

Én is kaptam mindenféle ajánlatokat a regisztrált email címemre, de egyrészt jelentettem és kitiltották ezeket a mocskos arabokat, másrészt lefutattam az Eset Social Media Scennert. Kárt nem okoztak, csak spamokat tudtak küldeni.

2015. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iszlámisták pénzt keresnek?! Bár az illető inkább palesztin lehet, de akkor is csaló.
2015. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!