Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kollégista vagyok, regeteg...

Kollégista vagyok, regeteg filmet szoktam letölteni ncore-ról. Sajnos az utóbbi időben a hálózatról autómatikusan tiltanak egy időre, ha elindítom a letöltést. Ki tudom játszani a rendszert valahogy?

Figyelt kérdés

A következő levelet küldték:

Elsődleges


Tisztelt Kollégiumi Hallgatók!


Kollégiumok informatikai

hálózatának egyetemi és kollégiumi szabályoknak megfelelő működtetése alapján a terhelés csökkentése és az illegális anyagok forgalmazásának

megszüntetésének érdekében a Kollégiumok hálózati forgalmában korlátozást

vezettünk be 2015 január 27-től, valamint folytatjuk a hálózat megkezdett

bővítését, átszervezését. A tapasztalt folyamatos visszaélések és az ezzel

összefüggő sávszélesség csökkenések miatt ha valaki torrent vagy

akármilyen más peer to peer fájlmegosztót futtat akár tudta nélkül is

bármilyen eszközén amely a kollégiumi hálózatot terheli, úgy az adott

végpont a tűzfalban letiltásra kerül 30 perces időtartamra.


A kizárási idő alatt a végponton nincs internet elérés, csak az egyetemi

honlapok érhetőek el. A 30 perc letelte után amennyiben a felhasználó

kikapcsolta az okozó eszközön a kiváltó tevékenységet visszakapja a teljes

világháló elérését.


Többszörös ismétlődő, kirívó esetben az SZTE és a Kollégiumi Hálózati

szabályzatban leírtaknak megfelelően járunk el és akár fegyelmi vétséggel

is büntethető a tevékenység.



2015. febr. 7. 22:25
 1/6 acelsziv ***** válasza:
20%
ezt a rengeteg idecopyzott baromságot nem olvastam el, de vegyél mobilnetet és kész.
2015. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Torrentezzél csak nyugodtan, hátha kivágnak, aztán akkor költözhetsz haza Szegedről.
2015. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha konkrétan a P2P forgalom alapján szűrnek, akkor egy havi 1-2 ezer forintos VPN előfizetéssel meg lehet kerülni.
2015. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól mondja a 3-as a VPN-el meg tod kerülni mert az privát hálózatot hoz létre v is azt fogják látni h te fenn v a netten épp böngészel de azt h mit csinálsz azt nem.

Pont ez a lényege VISZONT ! Az adatforgalom menyiségét nem tod eltitkolni csak a böngészési adatokat mivel azok nem kerülnek letöltésre.


Szóval ha le szedsz 3 éved Trónok Harcát de azt mondod h áááááá te csak az FB-hez használod a nettet na azt nem fogják bevenni. Szóval az adatforgalom menyiségére ügyelj.


Am én ezt használom

[link]

Free Packege és no problem a beállításokat leírják

[link] ezen a címen.


Ja és szólj az ncore-on h VPN-t használsz különbem kirúgnak. Ja és még v mi ez a Froot VPN csak 1 ipröl léphetsz be (free alat) szal ha a koleszböl regelsz be csak onnan fogsz tudni belépni.

Viszont uj acc-ot csinálhatsz, bármikor.


Ja és SVÉD 50 MegaBitses.

Filmek letöltésére bőven jó.

2015. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a 4. Kommentért külön hálás vagyok, kis időbe telik, amíg értelmezem, de talán menni fog ;)
2015. febr. 9. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyenkor az ncoron a fiókodnál a beállítások - extra - üzenet a staffnak menüpontba kell beírni, hogy VPN-t használsz, mert előfordulhat, hogy egy másik userrel azonos lesz az IP-d, aki ugyanazt a szervert használja.
2015. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!