Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakadozik néha az...

Miért szakadozik néha az internetem ilyen fura módon?

Figyelt kérdés

Már egy bő két hónapja, azt tapasztalom, hogy az internetem nem képes betöltetni egyes honlapokat, illetve egy két multis játékoknál ír ki internethez köthető hibákat.

Win reinstall megtörtént, drivert is újratettem 2x, modem restart, felhívta ma szolgáltatót, semmi nem segített eddig.

Ha valakinek valami ötlete van, nagyon megköszönném ha megosztaná velem :)



2015. febr. 8. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

-első körben azt kéne tisztáznod,hogy tényleg megszakad e a neted,vagy ezt csak te gondolod,

-egyszerre kéne mennie 2 gépnek /egyik lehet pl egy mobilteló is/ ,és amikor azt látod,hogy nálad nincs net,akkor a telón van e,

2015. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván nem szakad meg, mert pár oldalt simán betölt.

De pl egy alapvető zenelejátszó oldalt meg nem. Nincs 2 gépem, hogy leteszteljem mi lehet a hiba okozója.. Illetve wifim sincs, tehát teló kilőve.

2015. febr. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!