Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen működő ingyen SMS...

Milyen működő ingyen SMS küldőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán olyan ingyen SMS küldő szolgáltatás az interneten, amelyik tényleg működik? Mert sokat találtam, de egyik sem működik, pedig van amelyikre regisztrálni kell és regisztráltam már sok oldalon, de egyszerűen nem működnek. Milyen oldalt ajánlotok?

2015. febr. 11. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Én elmennék dolgozni keresgélés helyett és akkor ki tudnám fizetni a 20 Ft-ot egy SMS-ért.
2015. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy is, az okostelefonok korában SMS? Skype, Viber, Facebook Messenger, Google Talk, stb.
2015. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tisztelt első hozzászóló! Miből gondolof hogy nem dolgozom? Tudod, én dolgozom és még így is alig van pénzem, mert az "okos" nyakkendősök még a bőrt is lehúzzák rólunk és inkább a cigóknak adják a lóvénkat, meg elverik össze-vissza. Azért tettem fel a kérdést, mert lenne pár drábább sms, amit ki kellene küldenem, de több ezret nem szeretnék kipengetni értük. Hogy milyen sms-ek? Azt hagyjuk. Csak valamiféle weboldalra, esetleg szoftverre lenne szükségem.
2015. febr. 12. 08:45
 4/4 A kérdező kommentje:
* gondolod
2015. febr. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!